صنایع نساجی

image_print

KELA 7: سورفکتانتی غیریونی که از اتوکسیله کردن الکل چرب طبیعی حاصل می شود. کف آن پایدار و ملایم است. خواص مرطوب کنندگی و شویندگی خوبی دارد و در بسیاری از شوینده ها استفاده می شود. در آب محلول است و حتی در غلظت کم به خوبی عمل می کند. این شوینده در آب گرم به طور مؤثر عمل کرده و علاوه بر شویندگی به عنوان عامل کمکی در رنگرزی، به عنوان امولسیفایر و مرطوب کننده عمل می کند
KENON 20: در مرحله شستشوی نشاسته از پارچه (desizing) از این سورفکتانت به علت خاصیت مرطوب کنندگی آن استفاده می شود. برای شستشوی پنبه و پشم خام و پاک کردن آلودگی هایی مثل گریس به طور مؤثر استفاده می شود. در مرحله سفید سازی برای بهبود عامل سفید کننده به پارچه نیز از آن استفاده می شود.
KENON 30: در مرحله رنگرزی به عنوان عامل یکنواخت کننده رنگ و امولسیفایر.
KEPEG 200: در فرمولاسیون لوبریکنت، نرم کننده ها، مواد ضد الکتریسیته، عوامل کمکی در رنگرزی، مواد کمکی در صنعت شوینده و مواد کمکی در مرحله sizing در صنعت نساجی به کار می رود.
KEPEG 300: در فرمولاسیون لوبریکنت، نرم کننده ها، مواد ضد الکتریسیته، عوامل کمکی در رنگرزی، مواد کمکی در صنعت شوینده و مواد کمکی در مرحله sizing در صنعت نساجی به کار می رود.
KEPEG 3350: برای بهبود حلالیت رنگ ها در چاپ و همچنین در فرمولاسیون نرم کننده ها، مواد ضد الکتریسیته عوامل کمکی در رنگرزی، مواد کمکی در صنعت شوینده و مواد کمکی در مرحله sizing در صنعت نساجی به کار می رود.
KECAS 36: در فرمولاسیون روغن های spin finish به کار می رود.
KEMBG: بوتیل گلایکول حلال رنگرزی در صنعت نساجی، چرم و جوهر چاپ است که به عنوان حد واسط تولید گلایکول اتر استات هم به کار می رود.
محصولات مرتبط :

KELA 7    KENON 30    KECAS 36    KEPEG 200    KEPEG 300    KEPEG 3350    KEMBG    KEDBG